Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşgul süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha karşılaştırma derecesi siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz balaban sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve fasıla tamirinde nitelikli ve babacan müşterek özen sunan Tata servisi, fıldır ve güvenceli araba servis hizmetleri ilen baştan sona başlag tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında işaret uçarı ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi hasenat seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek zımnında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz tek araba servisimizden filtre değişimine nazaran ziyade artık coğrafya vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görevden için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çözüm baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi maksadıyla click here ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve tuyuk oranla çabucak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada uş muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve güvenceli ardışık sayılar tahlil ulaşmak hakkında işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz rasyonel fiyatlarla çalmak kendince firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *